ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ JUŻ DZIŚ!

Zdecyduj się na współpracę z nami a nie pożałujesz tej decyzji, będzie ona świadectwem Twojego zdecydowania i determinacji w drodze do życiowych zmian.

Pomożemy Ci w profesjonalny sposób w procesie zmian, ułożymy dietę spersonalizowaną w 100% pod Twoją osobę, każdy plan treningowy i żywieniowy zostanie zweryfikowany przez samego Roberta jeżeli nie wiesz kim jest Robert (co raczej jest niemożliwe trafiając na naszą stronę ) to informacje na ten temat znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, że droga do osiągnięcia celu jest tak samo a może i bardziej satysfakcjonująca jak sam efekt. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci w jak najbezpieczniejszy i profesjonalny sposób tę drogę przebyć.

Musisz pamiętać, że wytrwałość będzie kluczem do sukcesu – wszystko to wiąże się z czasem, sam/-a wiesz z autopsji lub historii znajomych jak kończą się restrykcyjne diety, katowanie własnego organizmu – nie przyniesie Ci to nic dobrego oraz trwałego.

Nasze plany pomogą Ci zmienić nawyki dzięki czemu po zakończeniu współpracy będziesz już posiadał/-a na tyle doświadczenia, że będziesz mógł/mogła kontynuować drogę sam/-a. Współpraca z nami przyniesie Ci wiele dobrego – oprócz pracy nad sylwetką, zadbasz dodatkowo o swoje zdrowie, dzięki czemu Twój organizm będzie funkcjonował w należyty sposób.

Nikt tutaj nie obieca Ci, że w miesiąc osiągniesz wymarzoną sylwetkę – pamiętaj, że jest to proces, a jego czas zależy również w dużej mierze od tego jak Twoje życie wyglądało do tej pory. Im gorsze były nawyki i styl życia – tym okres ten może być dłuższy. Jesteśmy jednak przekonani, że efekt naszej wiedzy oraz Twoich starań Cię zadowoli. Sam efekt i czas jaki zajmie Ci jego osiągnięcie zależy w dużej mierze od Twojego zaangażowania. Pamiętaj, że sukces jest sumą Twojego zaangażowania i naszego doświadczenia oraz wiedzy.

Powtarzając się i reasumując – pamiętaj, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Na wszystko potrzeba czasu a efekt nie jest widoczny po chwili, ale już osiągnięty po chwili nie zniknie.

Wizyta na naszej stronie to pierwszy krok do zmiany – zaufaj nam i wyruszmy razem w drogę do lepszego jutra !

Wierzymy w Ciebie oraz Twoją silną wolę – pamiętaj, że Twoja wola prowadzi Cię do czynu  !

Kim jestem ?

Urodziłem się i dorastałem na Litwie z moimi rodzicami i starszym bratem. Nauczyłem się ciężko pracować u mojego ojca, kiedy zawsze pomagałem mu w jego warsztacie samochodowym.Pracowałem z nim i zrozumiałem, że to nie jest życie, jakiego chcę dla siebie. Jako dziecko oglądając Arnolda Schwarzeneggera w filmie, zafascynowałem się ideą stania się kulturystą.Pierwszy kontakt z siłownią miałem w wieku 14 lat, którą to zrobiłem w moim strychu nad garażem.W wieku 18 lat, zacząłem chodzić do prawdziwej sali gimnastycznej, która teraz nazywam moim domem.W wieku 19 lat, wziąłem udział w moim pierwszym konkursie kulturystycznym, w Mistrzostwach Litwy, w którym zająłem 5 miejsce. Od tamtej pory wiedziałem, że to było coś, co chciałem robić. Zawsze byłem silnym facetem, więc zdecydowałem się także konkurować w podnoszeniu ciężarów.W wieku dwudziestu lat wystartowałem w zawodach wyciskania, w których osiągnąłem wynik 405 lbs (184 kg). Kiedy skończyłem 21 lat miałem okazję wyjechać do Stanów i tak uczyniłem. Przybyłem do Connecticut, gdzie kontynuowałem pracę.

W 2005 roku zacząłem startować w zawodach Strongman w Nowej Anglii. Wszystko szło dobrze, jednak pod koniec 2006 roku stwierdziłem że nie chcę tego robić, i wróciłem do kulturystyki, która moją prawdziwą pasją. W moich pierwszych pokazach zakwalifikowałem się do zawodów ogólnokrajowych. Jednak nie mogłem w nich wystartować, ponieważ nie byłem obywatelem USA. W Connecticut mieszkałem aż do listopada 2008 roku, kiedy to wraz z moją żoną przeniosłem się do Las Vegas w Nevadzie, gdzie obecnie mieszkam.

Mistrzostwa USA Kulturystyki w 2008 roku, które były moimi pierwszymi zawodami na szczeblu narodowym, ukończyłem na 7 miejscu spośród 28 startujących w super dywizji wagi ciężkiej. W 5 tygodni postanowiłem zrobić Amerykanie w Ohio i zajął 6 miejsce. Konkurowanie w tych pokazach było dobrym doświadczeniem. W 2009 roku wróciłem do USA zajmując 3 miejsce. W tym samym roku na Mistrzostwach NPC zdobyłem drugie miejsce. Wreszcie w październiku 2010 roku osiągnąłem mój cel w kulturystyce: IFBB PRO.

 

Jaki efekt wywarł na twoje życie trening: Sprawił że się czuję bardziej pewny siebie i zdyscyplinowany.
Co najbardziej lubisz we współzawodnictwie: Występowanie na scenie i zabawianie ludzi.
Sylwetka którą podziwiasz: Jay Cutler
Twoja najlepsza część ciała: Ramiona
Ulubione jedzenie: Stek (średnio wysmażony) z pieczonymi ziemniakami.
Ulubione ćwiczenia: Wyciskanie
Długoterminowy cel: być głównym konkurentem w Olimpii